City Combat System

Univerzální a vysoce efektivní zbraňový systém pro bojové situace v obydlených a městských oblastech.

Dnešní moderní boj se přesouvá do obydlených aglomerací, měst a bytových domů. Musí být prováděn s ohledem na civilní neozbrojenou populaci. My, jako výrobce zbraní, řešíme tuto situaci tím, že vyvíjíme přesné zbraně, které jsou jednoduché, ale přitom kompatibilní, kdykoli je třeba.

daff Současný válečník musí být vybaven jak na boj zblízka, tak na střední a delší vzdálenost. Vysoce kvalitní zbraně od LUVO Firearms to jednoduchým způsobem umožňují a to díky našim útočným odstřelovačským puškám a útočným puškám LA-110 A2 SASS, které kombinujeme do jednoho komplexního systému. Obrázky ukazují jeden kompletní rám zbraně s pažbou a dvěma adaptery.

První adapter s 22palcovou hlavní je kompletován s optikou pro střelbu na dlouhé vzdálenosti a balistickým počítačem s možností využití termální konverzní optiky, která umožňuje přesnou střelbu střelivem 7.62 x 51 mm s těžkou 180 grs. HPBT střelou na vzdálenost 1 000 m.
Druhý adapter o délce 10.5 palce je velmi univerzální a je možné ho použít s běžnými mířidly nebo optikou pro střelbu na 10 až 300 m a s noční optikou až na vzdálenost 100 m. Je tak ideální pro boj zblízka nebo v uzavřených prostorách.
Silné ráže garantují úspěšnou střelbu. Adapter, který v danou chvíli není připevněn na rámu zbraně, může být přenášen ve speciálním batohu a jeho nošení díky nízké hmotnosti a malým rozměrům nečiní střelci potíže. Výměna adapterů je velmi jednoduchá a lze ji provést bez použití jakýchkoli nástrojů a i netrénovanému člověku trvá výměna maximálně 10 sekund.

Tento systém nabízíme ve čtyřech rážích: 7.62x51mm, 6.5 Creedmoor, 338 Federal a 224 Valkyrie. Puška LA-110 A2 SASS je prvotřídní útočná odstřelovačská puška, která se pro svoji přesnost a spolehlivost ideálně hodí i pro to nejnáročnější použití v boji.